O Invest Zone

O Invest Zone
O nas - tlo
nowy sposób inwestowania

O NAS

Wszystko zaczęło się od pytania. Czy jesteśmy w stanie stworzyć produkt, który umożliwi inwestorom zarabianie nawet kilkanaście procent rocznie z solidnymi zabezpieczeniami, a pożyczkobiorcy pozwoli rozwinąć jego firmę?

Tworząc Invest Zone postawiliśmy sobie konkretne cele:

  • Inwestycja powinna być łatwa, wygodna, dostępna dla każdego i mieć solidne zabezpieczenia w postaci nieruchomości.
  • Powinna mieć regularne i stałe wypłaty w trakcie trwania inwestycji.
  • Inwestor powinien sam decydować na jaki cel przeznaczane są jego oszczędności, jaki czas inwestycji go interesuje i jakie zabezpieczenia (konkretne nieruchomości).
  • Inwestor powinien mieć dostęp do informacji o postępach projektu również w trakcie trwania swojej inwestycji.
  • Produkt powinien być elastyczny dla pożyczkobiorcy i możliwie najtańszy.

Stworzenie produktu, który byłby w stanie zrealizować jednocześnie wszystkie te cele nie było łatwe. Koncepcja Invest Zone powstawała wiele miesięcy przy konsultacjach prowadzonych zarówno z kancelariami prawnymi, jak i księgowymi. Spędziliśmy setki godzin, aby dopracować model biznesowy i stworzyć elastyczny produkt dla obu stron.

Ostatecznie udało nam się tego dokonać. Invest Zone spełnia wszystkie założone przez nas cele, a na dodatek umożliwia Inwestorom stanie się częścią firmy. Zabezpieczenia inwestycji, jej cel to dla nas najważniejsze parametry. Starannie selekcjonujemy projekty, które publikujemy na portalu. Końcową decyzję podejmują inwestorzy poprzez zapis na emisję. Sami bezpośrednio uczestniczymy w każdej inwestycji, dlatego zależy nam na jakości i poprowadzeniu projektu aż do końca.

Zespół

Każdą firmę tworzą ludzie i to od nich zależy jej sukces

Damian Węglarz CEO Co-Funder
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko trudne do wykonania

Damian Węglarz

CEO, CO-FOUNDER

Zawodowo pracuję od 16 roku życia. W 2012 roku otworzyłem pierwszą firmę zajmującą się marketingiem internetowym. Realizując kolejne coraz bardziej złożone projekty zainteresowałem się programowaniem i zacząłem uczyć się go od współpracujących ze mną programistów. W 2014 roku założyłem spółkę z o.o. która zajmowała się automatyzacją procesów sprzedażowych, co w połączeniu z marketingiem przekładało się na konkretne wyniki. Uwielbiam automatyzację, która ułatwia codzienne życie oszczędzając cenny czas. Dzięki współpracy z wieloma firmami z różnych branż coraz bardziej poznawałem biznes (czyli to co uwielbiam). Ostatnie 4 lata zdobywałem wiedzę ściśle związaną z sektorem finansowym i prawnym. Wszystko czego się nauczyłem wykorzystałem w współtworzeniu Invest Zone, a owocem tej ciężkiej pracy będą kolejne realizowane projekty i kolejni poznani ludzie.

Joanna Gurdek

COO, CO-FOUNDER

Pierwsze kroki zawodowe stawiałam jeszcze w trakcie nauki. Studia z zakresu ekonomii i równoległa praca w dziale administracji firm z branży motoryzacyjnej pozwoliły mi utwierdzić się w przekonaniu, że rozwój zawodowy w kierunku finansowo-administracyjnym to dobry wybór. Dopełnieniem tych zainteresowań było ukończenie studiów podyplomowych z zakresu Prawa Umów. Ostatnich kilka lat zawodowych spędziłam w dziale prawno-administracyjnym polskiej firmy finansowej, a moje aspiracje z czasem coraz bardziej kierowały się w stronę szeroko pojętego FinTechu, czego finalnie owocem jest INVEST ZONE.

Joanna COO Co-Funder
Klucz do sukcesu, to nie informacje. To inni ludzie.
Jak zostać Inwestorem w Invest Zone?

Wystarczą 3 proste kroki

Szybka rejestracja

Szybka Rejestracja

Rejestracja zajmie Ci dosłownie kilkadziesiąt sekund.

ZAREJESTUJ SIĘ
Wybierz odpowiedni projekt

Wybierz odpowiedni projekt

Projekty różnią się zabezpieczeniami, stopą zwrotu, czasem trwania inwestycji, jej celem itp.

Regularne i stałe wypłaty

Regularne i stałe wypłaty

Najczęściej wypłaty następują co kwartał, a po zakończonym projekcie zwracamy zainwestowany kapitał.

pomoc

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas!

napisz do nas

Zapisz się na Newsletter

newsletter